Даю 10балів!Допоможіть! Знайдіть корінь рівняння 3^х×4^x=1/12


Ответы на вопрос

Отвечает Кунгурова Дарья.

 {3}^{x}  \times  {4}^{x}  =  \frac{1}{12}  \\ (3 \times 4) {}^{x}  =  {12}^{ - 1}  \\  {12}^{x}  =  {12}^{ - 1}  \\ x =  - 1