Знайди 61 - й член арифметичної прогресії 110; 104; 98; ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Ответ:

A61=A1+(61-1) *D

D=104-110=-6

A61=110+60*(-6) =-250