2) Знайдіть п'ятий член арифметичної прогресії 19; 15; ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Никита.

Объяснение:

19;  15;  ...    ⇒

a₁=19     a₂=15.

d=a₂-a₁=15-19=-4

d=-4.

an=a₁+(n-1)*d      ⇒

a₅=19+(5-1)*(-4)=19+4*(-4)=19-16=3.

Ответ: a₅=3.