У геометричній прогресії (bn) B4=48 q=-4 знайти в1?


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеєв Вова.

Ответ: -0,75

Объяснение:

b4=b1*q4-1

48=b1*(-4)3

48=b1*(-64)

b1=-0,75