Третій член арифметичної прогресії 3,8;5;... дорівнює... ​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Александр.

Ответ:

13

Объяснение:аn=a1+d*(n-1)

d=a2-a1

d=5

an=3+5*2=13