Знайти суму чотирьох перших чисел геометричної прогресії B3=36;q=1,2:


Ответы на вопрос

Отвечает Гарипов Булат.

Ответ:  91.

Объяснение:

b3=36;  q=1,2. Знайти суму чотирьох перших чисел геометричної прогресії.

------------------

Решение.

Sn = (b1(q^n)-1)/(q-1).

----------------

bn = b1*q^(n-1);

b3=b1*q²;

b1*1.2²=36;

b1*1.44 = 36;

b1=25;

--------------

S4=25(1.2³-1)/(1.2-1) = 25(1.728-1)/0.2 = 25*0.728/0.2=91.