Маємо вибір 4,3,4,5,6,4,6,4,7,9 Знайдіть моду медіану та середнє значення ​


Ответы на вопрос

Отвечает Печенькин Рома.

Ответ:

с.а=(3+4+4+5+6+6+4+4+7+9)÷10=52÷10=5,2

размах=9-3=6

медиана=(4+5)÷2=4,5

мода=4