Чому дорівнює добуток коренів рівняння х²-4х-21.? *​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.

Ответ:-3;7

Объяснение:

x²-4x-21=0

a=1; b=-4; c=-21

k=b:2=-4:2=-2

D¹=k²-ac=(-2)²-1•(-21)=4+21=25

D¹>0, 2 корня

x=-k+/-√D¹:a= 2+/-√25:1=2+/-5

x¹=2-5=-3

x²=2+5=7