ПОЖАЛУЙСТА, СРОЧНО ЗадачаПродавали коней, найгірший коштував 6 золотих, найкращий 60 злотих. Ціна

зростала на 2 золотих. Скільки отримано грошей за всіх коней?​

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Ирина.

Ответ:

1)6+2=8(зл.)-найгірший після підвищення ціни;

2)60+2=62(зл.)-найкращий після підвищення ціни;

3)62+8=70(зл.)

Відповідь за всіх коней отримано 70 злотих

Объяснение: