ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! ЗадачаПродавали коней, найгірший коштував 6 золотих, найкращий 60 злотих. Ціна

зростала на 2 золотих. Скільки отримано грошей за всіх коней?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тремаскин Никита.

Ответ:1)6+2=8 Ціна найгіршого коня

2)60+2=62 Ціна найкращого коня

3)62+8=70 грошей отримано за всіх коней