Збірна України успішно виступила на літній Паралімпіаді-2020 у Токіо (Японія), здобувши 98 медалей.

З них золотих та бронзових разом - 51 медаль, а золотих та срiбних 71 медаль. Скільки золотих, срібних та бронзових медалей наші спортсмени отримали окремо? СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Замотаева Настя.

1) 98-51 = 47 срібних

2) 98-71 =27 бронзових

3)98-47-27=24 золотих