ДОПОМОЖІТЬ!!! Одна людина має багато корів і всім їм різна ціна. Найгірша корова коштує 4

золотих, а найкраща 58 золотих, і ціна піднімається від однієї корови до другої весь час на 3 золотих. Скільки всього було корів?ЦЕ арифметична прогресія, її властивості. Формула n-го члена арифметичної прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Гриша.

Ответ:

Можна використати формулу n-го члена арифметичної прогресії: an = a1 + (n-1)d, де а1 - перший член, d - різниця між сусідніми членами, n - кількість членів.

Тут найгірша корова коштує 4 золотих, тому a1 = 4. Найкраща корова коштує 58 золотих, тому її номер в прогресії n можна знайти так: 58 = 4 + (n-1)*3, що дає n = 19.

Отже, всього було 19 корів.