Функцію задано формулою У=-2х+1 Визначте при якому значенні аргументу значення функції =-17 яке

значення функції відповідає значенню аргументу що дорівнює -0,25​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Костя.

Ответ:

y=-2x+1

х(аргумент)

-17=-2х+1

-2х=-18

х= 9

у(значення функції)

у=-2*(-0.25)+1 = 0.5+1=1.5

у=1.5