Запишіть у вигляді звичайного дробу такі періодичні дроби:а)0,(27) б)3,6(7)​


Ответы на вопрос

Отвечает Заборских Екатерина.

0,(27) = x

27,(27) = 100x

100x - x = 27,(27) - 0,(27)

99x = 27

x = 27/99 = 3/11

======

3,6(7) = x

36.(7) = 10x

367.(7) = 100x

100x - 10x = 367.(7) - 36.(7)

90x = 331

x = 331/90