Доведіть тотожність (a-b)² = a²-2ab+b²​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Костя.

Відповідь:

(a-b)² = (a-b)(a-b)

Під час множення двох многочленів кожен член першого множать на кожен член другого та зводять подібні.

(a-b)(a-b) = a²-ab-ab+b² = a²-2ab+b²

Отримали, що (a-b)² = a²-2ab+b², а це й треба було довести.

Отвечает Брезин Максим.

(а-b)²= (a-b)(a-b)=a²-ab-ab+b²=a²-2ab+b²