Скільки критичних точок має функція y=x в кубе - 3х


Ответы на вопрос

Отвечает Косакова Марина.

y=x^{3}-3x\\\\x^{3} -3x=0\\\\x(x^{2}-3)=0\\\\x(x-\sqrt{3})(x+\sqrt{3} )=0\\\\\\\left[\begin{array}{ccc}x_{1}=0 \\x-\sqrt{3}=0 \\x+\sqrt{3}=0 \end{array}\right\\\\\\\left[\begin{array}{ccc}x_{1}=0 \\x_{2}= \sqrt{3} \\x_{3}=- \sqrt{3} \end{array}\right

Три критические точки