Спростить вираз і знайдіть його значення (x-2)(x+5)-(x+3)(x-4), Якщо x =-4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Kuntaras Adam.

Ответ:

36

Объяснение:

(x-2)(x+5)-(x+3)(x-4)=x^2+5x-2x-10-(x^2-4x+3x-12)=x^2+3x-10-(x^2-x-12)=x^2+3x-10-x^2+x+12=4x+2

Подставим x=-4,5

4×(-4,5)+2=18×2=36