Відомо, що а+6= 5, ab = -2. Знайдіть значення виразу (a-b)?


Ответы на вопрос

Отвечает Сенько Сергей.

a+6=5 ⇒  a=5-6 ⇒ a=-1

ab=-2 ⇒ -1*b=-2 ⇒ b=2

a-b ⇒ -1-2=-3

-3