(3 б) Потрібно розміняти 100 грн на 1 грн і 5 грн купюри так , щоб всіх куп`юр було 24. Скільки

потрібно 5 грн купюр? Терміново але зробіть рівнянями

Ответы на вопрос

Отвечает Доброгост Анастасия.

Ответ:

Треба 19 купюр по 5 грн

Объяснение:

Нехай купюр по 1 грн було х, тоді купюр по 5 грн - у
\left \{ {{x+5y=100} \atop {x+y=24}} \right.
Розв'язавши, отримуємо:
\left \{ {{x=5} \atop {y=19}} \right.