Пряму заданої до рівняння 3х+4у-48=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Карих Полина.

Объяснение:
1. Шукаємо точки перетину

- з віссю Ох

у=0 => 3•0-4у-48=0 => -4у-48=0

Виходить що у=-12 тоді точка на графіку буде (0;-12)

- з віссю Оу

х=0 => 3х-4•0-48=0 => 3х-48=0

Виходить що х=16 тоді точка на графіку буде (16;0)

2. Для побудови прямої, потрібно лише 2 точки, вони у нас є:

- (16;0), тобто х=16, а у=0

- (0;-12), тобто х=0, а у=-12

3. Будуємо пряму - наносимо ці 2 точки на графік, і з’єднуємо прямою лінією