Один велосипедист протягом 12 с рухався зі швидкістю 12 м/с, а другий проїхав той самий шлях за 9

с. Яка швидкість другого велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Гулевич Вероника.

Ответ:

Для знаходження швидкості другого велосипедиста можемо використати формулу:

Швидкість (v) = Відстань (s) / Час (t)

Перший велосипедист протягом 12 с проїхав відстань s1:

v1 = s1 / t1

v1 = 12 м/с

Другий велосипедист проїхав той самий шлях за 9 с. Ми знаємо, що відстань s2 вони проїхали однакову:

s1 = s2

Тепер можемо знайти швидкість другого велосипедиста:

v2 = s2 / t2

v2 = s1 / t2

Відомо, що s1 = 12 м, і t2 = 9 с, тому:

v2 = 12 м / 9 с = 4/3 м/с

Отже, швидкість другого велосипедиста дорівнює 4/3 м/с, або приблизно 1,33 м/с.