У скільки разів швидкість легкового автомобіля,що дорівнює 72 кям/год, більша від швидкості вітру 4

м/с ? Потяг і автомобіль рухаються в одному напрямі. Чи може автомобіль обігнати потяг, якщо швидкість автомобіля - 29 м/с, а потяга - 108 км/год?варіанти відповідейтакніВелосипедист за 0,5 год проїхав 10 км.Яа середня швидкість рху велосипедиста?варіанти відповідей2 км/год20 км/год20 м/с2 м/сЯкий шлях проїхав автомобіль за 1,5 хв, якщо його швидкість 20 м/с?За який час човен , який пливе за течією річки , подолає відстань 13,5 км, якщо швидкість течії 5 м/с?Тіло рухалося 15 с зі швидкістю 8 м/с і 3 с - зі швидкістю 20 м/с.Яка його середня швидкість?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Андрей.

Ответ:

1) 72 км/ч = 72/3.6 = 20 м/с

20/4 = 5 м/с

2) 29 м/с = 29*3.6 = 104.4 км/ч

104.4 < 108 км/ч

ответ нет

3) v = 10/0.5 = 20 км/ч

4) S = t*v = 90 * 20 = 1800 м

5)

v = 5 * 3.6 = 18 км/ч

t = S/v = 13.5 / 18 = 0.75 ч

6)

v ср = всё расстояние / всё время

S = 15*8 + 3*20 = 180 м

t = 15 + 3 = 18 c

v = S/t = 180 / 18 = 10 м/с