Два резистори, опори яких 2Ом і 8Ом, ввімкнені в коло послідовно й під’єднані до джерела струму,

напруга на затискачах якого становить 15 В. Яка кількість теплоти виділиться в кожному резисторі за 2,9хв? срочно )

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Валерия.

Ответ:

|=U2/R2=20/10=2 A Q1=I^2*R1*t=2^2*6*2*60=2880 Дж Q2=2^2*R2*t=2^2*10*2*60=4800 Дж

Объяснение:

ось тобі похожа задсча підстав свої цифри