За 3 дні друкарка надрукувала 60 аркушів. За перший день було виконано 35 відсотків усієї роботи що

становить 75 відсотків роботи виконаної за 2 день. Скільки аркушів було надруковано за 3 день

Ответы на вопрос

Отвечает Жерихин Виталий.

Відповідь:

За третій день було надруковано 9 аркушів

___________________________________

За третий день было напечатано 9 листов

Покрокове пояснення:

1) 60 ÷ 100 = 0,6 (1/100)

2) 0,6×35 = 21 (за перший день)

3) 21 ÷ 75 = 0,28

4) 0,28×100 = 28 (за другий день)

5) 60 – (28 + 21) = 9 (за третій день)