За три днідрукарка надрукувала 60 аркушів. За перший день було виконано 35% усієї роботи, що

становить 70% роботи, виконаної за другий день. Скільки аркушів було надруковано за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Ямонт Таня.

Відповідь:

1) (60*35)/100=21 листів на перший день

2) (21*100)/70=30 листів за другий день

3)60-(21+30)=9 - за третій день

Ответ: 9 листів

Покрокове пояснення:

Отвечает Перминов Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35% = 35 : 100 = 0,35

70% = 70 : 100 = 0,7

1) 60 * 0,35 = 21 (тетр) - в 1 день

2) 21 : 0,7 = 30 (тетр) - во 2 день

3) 60 - (21 + 30) = 60 - 51 = 9 (тетр) - в 3 день