За три дні друкарка надрукувала 120 аркушів. За перший день було виконано 15% усієї роботи, за

другий день - 25%. Скільки аркушів було надруковано за третій день? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Лисовая Ангелина.

Ответ:

За перший день було надруковано:

15% від 120 аркушів = 0.15 * 120 = 18 аркушів.

За перші два дні було надруковано:

15% + 25% = 40% від 120 аркушів = 0.4 * 120 = 48 аркушів.

Отже, за третій день було надруковано:

120 аркушів - 48 аркушів = 72 аркушів.

Відповідь: 72 аркушів було надруковано за третій день.

Отвечает Халиков Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15+25=40% всей работы выполнено за два дня

100-40=60% всей работы выполнено за третий день

120*60:100 = 72 листа было напечатано за третий день