За три дні друкарка надрукувала 60 аркушів. За перший день було виконано 35% усієї роботи, що

становить 70% роботи, виконаної за другий день.Скільки аркушів було надруковано за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Кирилл.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

60аркушів - 100%

Х аркушів - 35%

Х=35*60:100=21(арк.)-було надруковано за перший день

21 аркуш - 70%

У аркушів - 100%

У=21*100:70=30(арк.) - було надруковано за другий день.

60-21-30=9(арк)