За три дні друкарка надрукувала 60 аркушів. За перший день було виконано 35% надрукованих аркушів.

Скільки аркушів було надруковано за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

9 листів

Пошаговое объяснение:

1) (60*35)/100=21 (листів )на перший день

2) (21*100)/70=30 (листів)_ за другий день

3)60-(21+30)=9(листів)-за третій день