Візок масою 80 кг рухається зі швидкістю 1,5 м/с. Спортсмен масою 60 кг біжить назустріч візкові зі

швидкістю 5 м/с. Визначити швидкість візка після того, як спортсмен зстрибнув на нього.​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Варя.

Ответ: -1,29м/с

Объяснение:

Дано:

m1=80кг

V1=1,5м/с

m2=60кг

V2=5м/с

--------------

V-?

m1-V1-m2*V2=(m1+m2)*V

V=(m1*V1-m2*V2)/(m1+m2)=80*1,5-60*5)/(80+60)=-1,29м/с

Знак (-) говорит о том, что тележка начала двигаться в противоположную сторону после того, как на нее вскочил спортсмен.