Візок масою 80 кг рухається зі швидкістю 1,5 м/с. Спортсмен масою 60 кг біжить назустріч візкові зі

швидкістю 5 м/с. Визначити швидкість візка після того, як спортсмен застрибнув на нього.

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Влад.

Ответ:

m1=60кг

v1=5м/с

m2=80 кг

v2=1,5

U-?

Решение

m1*v1-m2*v2=(m1+m2) *U

U=(m1*v1-m2*v2)/(m1+m2)

U=(60*5-80*1,5)/(60+80)=180/140=1,28 м/с

Ответ :U=1,28м/с