1. На візку масою 10 кг, що рухається зі швидкістю 1 м/с, стоїть людина масою 70 кг. Знайдіть, з

якою швидкістю стрибнула людина з візка в бік, протилежний рухові візка, якщо візок продовжив свій рух зі швидкістю 9 м/с. 2. Тіло масою 6 кг, що рухається зі швидкістю 5 м/с, наздоганяє тіло масою 2 кг, що рухається зі швидкістю 3 м/с. Знайдіть швидкість тіл після непружного удару.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

m1 = 10 кг

V1 = 1 м/с

m2 70 кг

V3 =  9 м/с

V2 = ?

p1 = p2 - p3

(m1+m2)*V1 = m1*V3 - m2*V2

V2 =(m1*V3 -  (m1+m2)*V1)/ m2 = (10*9 - (10+70)*1) / 70 ==   0.14 м/с

2)

m1 = 6 кг

V1 =  5 м/с

m2 =  2 кг

V2 =  3 м/с

V3 = ?

p1+p2 = p3

m1*V1 + m2*V2 = (m1+m2)*V3

V3 = (m1*V1 + m2*V2) / (m1+m2) = (6*5 + 2*3) / (6+2) = 4.5 м/с