Хлопчик біжить назустріч візку зі швидкістю 5 м/ с. Маса візка в два рази менше маси хлопчика.

Після того як хлопчик застрибнув на візок і залишився на ньому, візок став рухатись зі швидкістю 1 м / с в напрямку початкового руху хлопчика. Якою була початкова швидкість візка?

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ: 7м/с

Объяснение:

Дано:

V1=5м/с

m1=2m

m2=m

V=1м/с

-------------

V2-?

Согласно закона сохранения импульса:

m1*V1-m2*V2=(m1+m2)*V

Подставим числовые значения и получим:

5*2m-V2*m=(2m+m)*1

10m-V2*m=3m

10m-3m=V2*m

Cокращаем на m и получим:

V2=7м/с