Сплав міді і олова містить 30% олова. Скільки міді у 240 г сплаву? Помогите пожалуйста СРОЧНООО

дам 45б

Ответы на вопрос

Отвечает Перунов Женя.

Ответ:

168 г

Пошаговое объяснение:

30% = 30 : 100 = 0,3

1) 0,3 * 240 = 72 (г) - олова в славе

2) 240 - 72 = 168 (г) - меди в сплаве

Отвечает Алмазова Анастасия.

Якщо сплав містить 30% олова, то залишок 70% належить до міді. Щоб визначити кількість міді у 240 г сплаву, ми можемо обчислити 70% від цієї маси.

Кількість міді = 70% * 240 г = 0.7 * 240 г = 168 г.

Отже, у 240 г сплаву міститься 168 г міді.