Сплав міді,цинку й олова містить 32% олова, а міді на 40г менше,ніж олова. Відомо також, що цинку в

сплаві на 100г більше,ніж міді. Знайти масу сплаву

Ответы на вопрос

Отвечает Гизун Стас.

Ответ: 500г

Пошаговое объяснение:

Нехай маса сплаву х г, тоді олово - 0,32х, мідь- 0,32х-40

цинк- 0,32х-40+100

Складемо рівняння:

0,32х+0,32х-40+0,32х +60=х

0,96х-х=40-60

-0,04х= - 20

х=(-20)/(-0,04)

х=500 г

маса сплаву 500 гр