Сплав міді ,цинку і олова загальною масою 1 кг містить олова на 20% більше,ніж міді,а цинку на 50%

більше,ніж оловаюЗнайти масу цинку у сплаві

Ответы на вопрос

Отвечает Хоптюк Вова.
Мідь - х г
Олово - 1,2х г                          } 1000г
Цинк - 1,2х+1,2х*0,5=1,8х г

х+1,2х+1,8х=1000
4х=1000
х=250(г) - міді
250*1,8=450(г) - цинку

або так:
х+1,2х+(1,2х+1,2х*0,5)=1000