відомо, що 14 кг сплаву міді з оловом містить 46% міді. Скільки треба додати сплаву олова, щоб

отримати новий сплав, що містить 28% міді

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

9 кг

Пошаговое объяснение:

14/100*46=6,44

6,44/28*100=23

23-14=9

Отвечает Иванов Павел.

Ответ:9кг

Пошаговое объяснение:

14÷100×46=6,44кг меди в 14 кг сплава

6,44÷28×100=23 кг масса сплава с 28% содержанием меди

23-14=9кг олова нужно добавить