сплав міді з оловом містить 60% олова. до 2,5 кг цього сплаву додали 2,5 кг чистого олова і

одержали новий сплав. знайдіть у відсотках вміст міді в новому сплаві. плиз помогите пожалуйста, очень надо хотя бы до завтра. пж даю много балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

2.5

2.5*60%=2.5*0.6=1.5кг олова

2.5-1.5= 1кг міді

1.5+2.5= 4 кг олова

\frac{1*1}{5} =0,2 = 20%

Пошаговое объяснение: