сплав міді цинку і олова містить 35% олова а міді на 40 г менше ніж олова відомо також що цинку в

сплаві на 10 г більше ніж міді.Знайдіть масу сплаву.Допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дарья.

Ответ:

1400 грамм сплава.

Пошаговое объяснение:

Пусть

Олова = 0,35х

Меди=0,35х-40

Цинка= 0,35х-40+10

Составляем уравнение и решаем:

0,35х+0,35х-40+0,35х-30=Х

1,05х-70=х

1,05х-х-70=х-х

0,05х-70=0

0,05х=70

х= 70÷0,05

х= 1400 г

_______________

1400÷100×35= 490 г - олова

490-40= 450г - меди

450+10=460г - цинка

Проверка:

490+450+460= 1400 г - сплава