Сплав міді і цинку масою 36 кг містить 45% міді. Яку масу міді треба додати до сплаву, щоб

дістати новий сплав, який містить 60% міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Огаркова Верочка.

Ответ:

5,4 кг міді

Пошаговое объяснение:

1) 0,45 * 36 = 16,2 (кг ) міститься міді в старому сплаві

2) 60 * 16,2 / 45 = 21,6 ( кг ) міститься міді в новому сплаві

3) 21,6 - 16,2 = 5,4 ( кг ) міді потрібно

Відповідь: 5,4 кг