Латунь - сплав міді - 3 частини і цинку - 2 частини. Необхідно знайти скільки міді і цинку містить

злиток латуні, у якому міді на 80 грам більше ніж цинку. Скільки важить цей сплав?

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

1) 3-2=1 - на столько частей меди больше цинку (составляет 80г), то есть одна часть 80г

2) 3+2=5 частей - всего

3) 80*5=400г - весь сплав

4) 80*3=240г - меди

5) 8082=160г - цинка