сплав міді та цинку масою 16 кг містить 55 процентів міді скільки міді потрібно додати у сплав щоб

новий сплав містить 60 процентів міді​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьева Мария.

(x+0,55*16)/(x+16)=0,6

x+8,8=0,6*(x+16)

x+8,8=0,6x+9,6

x-0,6x=9,6-8,8

0,4x=0,8

x=0,8/0,4

x=2 кг