людина маса якої 60 кг,біжить зі швидкістю 3м/с назустріч візку і вскакує на нього.Маса візка 120

кг.З якою швидкістю рухається візок,якщо швидкість візка з людиною 0,3 М/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Асанова Аида.

Ответ:

-1,05м (візок рухався в сторону людини).

Объяснение:

Дано:

m1=60кг

v1=3м/c

m2=120кг

v=0,3м/c

v2 - ?

Розв'язок:

m1*v1+m2*v2=(m1+m2)*v, тоді

v= \frac{m1*v1+m2*v2}{m1+m2}= \frac{60*3+120x}{60+120} = \frac{180+120x}{180}= 0,3м/c;

120x+180=180*0,3;  120x+180=54;  120x=54-180;  120x= -126;  x= -1,05м/c

Якщо я десь неправильно написав або можна зробити щось легше, напишіть у коментах.