візок масою 120 кг котиться зі швидкістю 6м/с людина,яка бігла назустріч візку зі швидкістю 1.5

м/с, стрибає у візок.З якою швидкістю після цього візок, якщо маса людини 60 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Спокойный Ян.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 120  кг

V₁ = 6  м/с

m₂ = 60  кг

V₂ = 1,5  м/с

Знайти:  V₃ -?

Закон збереження імпульсу руху для системи тіл:

m₁V₁ + m₂V₂  = (m₁ + m₂)V₃

в проекції на ось х отримаємо:

- m₁V₁ + m₂V₂  = (m₁ + m₂)V₃

V₃ = (m₁V₁ - m₂V₂)/m₁ + m₂ = (120 * 6 - 60 * 1,5)/120 + 60 = 3,5 м/с