Візок із піском котиться з швидкістю 1 м/с по горизонтальній поверхні без тертя. Назустріч візку

летить куля масою 2 кг з горизонтальною швидкістю 4 м/с. Куля після попадання в пісок застряє в ньому. З якою по модулю швидкістю покотиться візок після зіткнення з кулею? Маса візка 10 кг. МЕНІ ПОТРІБЕН РОЗВ'ЯЗОК! ПРАВИЛЬНА ВІДПОВІДЬ - 0,17 м/с. !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Нольчан Юлия.

Это задача на закон сохранения импульсов тел.

M*V-mv=(M+m)*V'

V'=(MV-mv)/(M+m)

V'=(10*1 - 2*4)/(10+2)=2/12=1/6=0,1(6)≈0,17 м/с в сторону движения возка.

Ответ: 0,17 м/с.

Импульс сохранился. Он был 10-8=2 кг*м/с  и после взаимодействия

12*1/6=2 кг*м/с.