Візок з піском масою 8 кг рухається горизонтальною поверхнею рівномірно зі швидкістю 1 м/с.

Назустріч візку рухається порожній візок масою 2 кг зі швидкістю 7 м/с. В який бік і з якою швидкістю покотяться візки після зчеплення?

Ответы на вопрос

Отвечает Апеков Биржан.

Ответ:

Дано: м1 - 8кг м2 -2кн V1 - 1м/с V2 -7м/с V-?

Розв'язок: m1V01 + m2V02 =(m1+m2)V

V=m1v01 + m2v02/ m1+m2= 8*1+2*(-7)/ 10= -0.6 М/С

Отвечает Сторожук Маша.

Ответ:

вот объяснение, б.......