Візок із піском котиться з швидкістю 1 м/с по горизонтальній поверхні без тертя. Назустріч візку

летить куля масою 2 кг з горизонтальною швидкістю 4 м/с. Куля після попадання в пісок застряє в ньому. З якою по модулю швидкістю котиться візок після зіткнення з кулею? Маса візка 10 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Надежда.
Скорость тележки равна сумме импульсов, делённой на общую массу.
V = (10*1 - 2*4)/(10 + 2) = 2/12 = 1/6 м/с.