ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНОООО!!!!!!!!!!!!!!!! 1. За якою формулою можна обчислити потенціальну енергію

піднятого над землею тіла? ( 1 бал) 2. В яких одиницях СІ вимірюється імпульс тіла? ( 1 бал) А: Дж; Б: ; В: Н·с. 3. Якою є кінетична енергія автомобіля масою 3,2 т, який рухається зі швидкістю 36 км/год? ( 2 бали) 4. Хлопчик на санчатах загальною масо 60 кг спустився з гори висотою 10 м. Визначити роботу сил опору рухові, якщо біля підніжжя гори санчата мали швидкість 12 м/с. ( 3 бали) 5. Тіло масою 14 кг рухається згідно рівняння . Визначити імпульс тіла через 3 с після початку руху. ( 2 бали) 6. Візок масою 80 кг рухається зі швидкістю 1,5 м/с. Спортсмен масою 60 кг біжить назустріч візкові зі швидкістю 5 м/с. Визначити швидкість візка після того, як спортсмен застрибнув на нього. ( 3 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Нуршашқанов Нурперзент.

1. Еп=mgh, де m – маса тіла, g – прискорення вільного падіння, h - висота над нульовим рівнем

2. кг×м/с або Н/с

3. Ек=mV²/2=160 кДж

4. А = ∆(Ек+Еп)=mgh-mV²/2=1680Дж

5. Яке рівняння?

6. p1+p2=p'

MV1+mV2=V(m+M)

V=(MV1+mV2)/(m+M)=3 м/с

Если будут вопросы – обращайтесь :) Отметьте, пожалуйста, как лучший ответ, если не сложно ❤️