СРОЧНО И ЖИЗНЕННОВАЖНО!!! 1.Тіло масою 14 кг рухається згідно рівняння х=3+2t+2t².Визначити

імпульси тіла через 3 секунди після початку руху. 2. Хлопчик на санчатах загальною масою 60 кг спустився з гори висотою 10 м. Визначити роботу сил опору рухові, якщо біля підніжжя гори санчата мали швидкість 12 м/с РЕБЯТУШКИ, ПОЖАЛУЙСТА, ХОТЯ БЫ ОДНУ ЗАДАЧУ, ОЧЕНЬ ПОМОЖЕТЕ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Адам.
1. P = m × υ
x = x₀ + υt + at²/2
х = 3 + 2t + 2t²
m = 14 кг 
υ = 2 м/c
P = 14·2 = 28 кг·м/с