СРОЧНО!!!Задача. Людина масою 60 кг, біжить зі швидкістю 5M / c наздоганяє платформу масою 40 кг,

яка рухається зі швидкістю 2 м/с і застрибує на платформу. З якою швидкістю вони продовжуватимуть ріх?

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Відповідь:

Підставляємо необхідні значення:

60 * 5 + 40 * 2 = (60 + 40) * v

300 + 80 = 100v

380 = 100v

v = 380 / 100

v ≈ 3.8 м/с

Отже після зіткнення людини з платформою продовжать рухатись зі швидкістю близько 3.8 м/с.

Пояснення: