Хлопчик масою 25 кг, що біжить зі швидкістю 4 м/с, наздоганяє скейт масою 2 кг, що рухається зі

швидкістю 2 м/с, і застрибує на нього. З якою швидкістю буде рухатися хлопчик на скейті?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишняков Андрей.

Ответ: 3.85 м/с

Объяснение:

Воспользуемся законом сохранения импульса:

  • p1 + p2 = pΣ, где

p1 - импульс мальчика

p2 - импульс скейта

pΣ - импульс мальчика и скейта

  • p = m * v (масса * скорость)

m1 * v1 + m2 * v2 = mΣ * vΣ

vΣ = (m1 * v1 + m2 * v2) / mΣ

vΣ = (25 * 4 + 2 * 2) / (25 + 2) ≅ 3.85 (м/с)